Aktualności

aktualnosci

IMG 5276

13 grudnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Wiktoria Cholewa, Martyna Jaremko i Dominika Lichy pod opieką Pani wicedyrektor Agnieszki Cholewy – Bajdy i Agnieszki Kołacz wzięli udział w spotkaniu salonikowym pt: „Niepodległa w utworach Kazimierza Brodzińskiego”.

Przedsięwzięcie odbyło się w ramach innowacji pedagogicznej „Aktywni w szkole – aktywni w regionie”, w którym uczestniczą szkoły noszące imię Kazimierza Brodzińskiego. W trakcie spotkania, które miało miejsce w Gminnym Domu Kultury w Lipnicy Murowanej przedstawiciele zaproszonych szkół recytowali poezję naszego patrona i prezentowali jej plastyczne interpretacje a w świąteczny nastrój wprowadziło nas przedstawienie „Opowieść wigilijna”. Dalszym punktem programu było zwiedzanie Izby Regionalnej z pamiątkami poświęconymi Brodzińskiemu i spotkanie integracyjne dla uczniów i zaproszonych gości.