Aktualności

aktualnosci

„Na próżno Chrystus rodzi się w żłobie, jeśli nie narodzi się w Tobie…”

48409601 2658653830828205 402870655374065664 n

Są święta w naszym kalendarzu, najdroższe i najbliższe, bo wywołują falę marzeń najczulszych i najmilszych.

Tymi słowami 21 grudnia 2018 roku młodzież klas 8a i 8d pod opieką Pani Moniki Zapały oraz Kingi Maj-Możdżeń zaprosiła dyrektora szkoły Pana Zbigniewa Solaka wraz z wicedyrektor Panią Agnieszką Cholewą-Bajdą, nauczycieli oraz uczniów na wspólną Wigilię. W uroczystym kolędowaniu wzięli udział również zastępca Burmistrza Miasta Bochnia Pan Lucjan Robert Cerazy, dyrektor Miejskiego Zespołu Edukacji Pani Dorota Palej-Maliszczak, Pani Janina Wójcik oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Przepiękne kolędy oraz oprawa muzyczna wykonana przez uczniów klas starszych i młodszych pod opieką Pani Magdaleny Cerazy oraz Marzeny Białki wprowadziły nas w prawdziwie świąteczny nastrój pełen ciepła i życzliwości. Całość dopełniła misternie wykonana scenografia po artystycznym kierunkiem Pani Doroty Dobranowskiej. (KM)