Samorząd uczniowski

6 grudnia tradycyjnie św. Mikołaj lubi odwiedzać dzieci i dorosłych na całym świecie. Ten wyjątkowy i najbardziej oczekiwany gość odwiedził także tradycyjnie uczniów naszej Szkoły.

mikolaj

Już od samego rana w klasach panowała świąteczna atmosfera, przepełniona radosnym oczekiwaniem. Najpierw tego niezwykłego Świętego powitał Pan Dyrektor, a następnie wraz z całym orszakiem Mikołaj wyruszył, aby spotkać wyjątkowo grzecznych w tym dniu uczniów.

Wszyscy otrzymali prezenty, a całe spotkanie przebiegało w radosnej, przyjaznej atmosferze i nie było twarzy, na której nie malowałby się uśmiech. Na koniec Mikołaj życzył wszystkim wesołych świąt i obiecał, że za rok znów nas odwiedzi.              

Mamy nadzieję, że tego wyjątkowego dnia uczymy się nie tylko przyjmować prezenty z wdzięcznością, ale również - a raczej przede wszystkim uczymy się obdarowywać innych.