Sport

sport

halowka

Miejskie Zawody Sportowe w Halowej Piłce Nożnej Chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (dawna gimnazjada). W dniu 18 października odbyły się zawody w halową piłkę nożną chłopców.

Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn:

  • PSP Nr 1 Bochnia
  • V Gimnazjum MCE Bochnia
  • PSP Nr 2 Bochnia
  • PSP Nr 4 Bochnia
  • PSP Nr 7 Bochnia

Reprezentacja naszej szkoły pod opieką pani Doroty Budzyn pomimo chęci walki i determinacji z jaką przystąpiła do gry z silniejszym fizycznie i technicznie przeciwnikiem nie odniosła żadnego zwycięstwa , bardzo dobrą obroną wyróżniał się Oliwer Żelichowski. Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym" a chłopcy spędzali na parkiecie każdorazowo po 12 minut. Rywalizacja była bardzo zacięta, chociaż poziom przygotowania i umiejętności był bardzo zróżnicowany. Nie zawsze najważniejszy jest wynik, liczy się również chęć udziału i podjęcia walki z du…żo lepszy przeciwnikiem za co naszej drużynie gratulujemy!! Ostatecznie zajęliśmy V miejsce. D.B