Sport

sport

SMOK1

W dniu 28.10.2017r. w hali widowiskowo-sportowej w Bochni odbył się turniej mini – koszykówki dziewczyn rocznik 2007 i młodsze (klasy IV i młodsze). W zawodach zorganizowanych przez MOSiR w Bochni wystąpiły drużyny: PSP nr 1 Bochnia, PSP nr 2 Bochnia, PSP nr 5 Bochnia, SP Niedomice, ZSP Borek oraz zespół MOSiR Bochnia.

Dziewczęta z bocheńskich szkół uczestniczą w różnych programach związanych z koszykówką. Zawodniczki PSP nr 1 w Bochni realizują poza lekcjami wychowania fizycznego zajęcia dodatkowe z koszykówki prowadzone przez Krzysztofa Kierońskiego. W PSP nr 2 w Bochni dziewczęta uczestniczą w zajęciach koszykarskich w ramach programu SMOK, które prowadzi Agnieszka Kierońska.

Drużyna z PSP nr 5 w Bochni ćwiczy pod okiem trenera Rafała Sroki, a zespół MOSiR Bochnia prowadzi trener Krzysztof Kieroński.

W zawodach wzięło udział ponad 80 zawodniczek dla, których był to pierwszy poważny turniej. Dziewczęta zaprezentowały spore umiejętności i olbrzymi zapał i wole walki. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział w zawodach.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom i ich rodzicom za sportowy doping i liczne przybycie. Następne zawody planowane są w grudniu i będzie to Turniej Mikołajkowy.

SMOK3

SMOK2