Sport

sport

 mikolaj smok

W dniu 02.12.2017r. w sali sportowej SP nr 1 w Bochni odbył się turniej mikołajkowy grup naborowych koszykarek rocznik 2007 i młodsze. W zabawie uczestniczyło ponad 60 dziewcząt, które trenują w klubie MOSiR Bochnia, w SP nr 1 Bochnia, SP nr 2 Bochnia „SMOKi”, SP nr 5 Bochnia.

Dziewczęta mogły sprawdzić swoje umiejętności na tle swoich rówieśniczek z innych szkół. Zespoły występujące w zawodach zostały podzielone wiekowo oraz pod względem stażu w treningach i umiejętnościach. Po ćwiczeniach rozgrzewkowych drużyny przystąpiły do sportowej rywalizacji. Mecze były bardzo zacięte, walczono o każdą piłkę! Po rozegraniu ostatniego spotkania na sali pojawił się miły i bardzo oczekiwany ”gość”. Był nim ŚW. MIKOŁAJ! Każda z dziewcząt otrzymała prezent. Następnie wszyscy uczestniczyli w zdjęciowej sesji z Mikołajem. Spotkanie to zorganizowała sekcja koszykówki MOSiR Bochnia pod kierownictwem trenera Krzysztofa Kierońskiego oraz trenera Rafała Sroki i Pani Agnieszki Kierońskiej prowadzącej zajęcia w PSP nr 2 w Bochni w ramach programu „SMOK”. Zawody sędziowali: Gabriela Koczwara (zawodniczka drużyny młodziczek MOSiR Bochnia) oraz Igor Kieroński . Następnym sprawdzianem dla zawodniczek z Bochni będzie Turniej Świąteczny mini koszykówki rocznik 2007, który zostanie rozegrany w dniu 16.12.2017r. na hali widowiskowo-sportowej w Bochni. Wystąpią w nim drużyny z : Tarnowa, Nowego Sącza i Katowic. Podczas tych zawodów zaprezentują się również najmłodsze koszykarki z Bochni trenujące basket. Już teraz serdecznie zapraszamy.