Sport

sport

01mk

Drużyna naszej szkoły awansowała do zawodów powiatowych w mini koszykówce dziewcząt. Zawody miały miejsce 18 stycznia 2018 roku na Hali Widowiskowo-sportowej w Bochni, rozgrywki toczyły się systemem „każdy z każdym” a do zawodów zgłosiły się wszystkie bocheńskie podstawówki. Mecze stały na wysokim poziomie i nie brakowało w nich zaciętej rywalizacji o każdy punkt.

Reprezentacja nasza szkoły składająca się z uczennic z klas 4-6 w składzie : Martyna Jaremko, Nina Skrzypak, Aleksandra Gołas, Emilia Mucha, Emilka Kobiela, Lena Ochel, Anna Więcek, Karolina Staszel, Anna Nowak, Alicja Bysiec, Monika Twardosz, Wiktoria Wilczek, Aleksandra Gawlik wywalczyła II miejsce przegrywając tylko jeden mecz z PSP nr 4 w Bochni . Tym samym awansując do zawodów powiatowych które odbędą się w miesiącu lutym. Należy nadmienić iż większość dziewcząt reprezentująca naszą szkołę uczestniczy w zajęciach pozalekcyjnych z koszykówki – sekcja MOSiR Bochnia trener Krzysztof Kieroński i Łukasz Nabielec oraz w zajęciach „SMOK” z mini koszykówki w PSP nr2 w Bochni prowadzonych przez panią Agnieszkę Kierońską. Gratulujemy awansu. AK