Sport

sport

reczna dz

Miejskie Zawody w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt, rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci odbyły się 12.04.2018r. na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni.

O awans do Zawodów Powiatowych walczyły 4 drużyny :

  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Bochni
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bochni
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bochni

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” a dziewczęta spędzały na parkiecie każdorazowo po 12 minut.

Najlepszą drużyną zostały dziewczęta PSP Nr 1 w Bochni, która zajmując miejsce I wraz ze zdobywczyniami miejsca II – PSP Nr 2 w Bochni uzyskały awans do Zawodów Powiatowych, które odbędą się już 17 kwietnia również na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni. Miejsce III zajęły zawodniczki PSP Nr 7 w Bochni, a na miejscu IV uplasowała się drużyna PSP Nr 5 w Bochni. Reprezentacja naszej szkoły w ataku oddała bardzo dużo rzutów na bramkę niestety większość oddanych rzutów była niecelna. Natomiast bardzo dobra obrona skutkowała błędami przeciwników co udało nam się wykorzystać w rozegranych meczach . Gratulujemy II miejsca !! D.B