sport

We wtorek 24.04.2018 po kilku miesiącach przerwy, uczniowie z bocheńskich szkół spotkali się na IV rundzie Międzyszkolnej Ligi Szachowej. W zawodach uczestniczyło 57 młodych szachistów. Naszą szkołę pod opieką Sebastiana Serwińskiego, reprezentowało ośmioro uczniów, którzy rozegrali po 7 partii szachowych i zaprezentowali się bardzo dobrze. Poniżej prezentujemy nazwiska i wywalczone punkty.

mini koszykowka

W czwartek 8 lutego 2018r., na parkiecie Hali Widowiskowo – Sportowej w Bochni, odbyły się Miejskie Zawody Sportowe w Mini Koszykówce Chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci Szkolnych.

siatkowka

W środę 7 lutego 2018r., odbyły się Miejskie Zawody Sportowe w Siatkówce Chłopców, rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W ostatnią środę stycznia odbyły się Zawody Miejskie w Koszykówce chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasz zespół, złożony z uczniów klas siódmych pod opieką Sebatiana Serwińskiego, rozegrał dwa spotkania z PSP 1 i PSP 7.

W piątek 26.01.2018 uczniowie z naszej szkoły pod opieką Sebastiana Serwińskiego, wystartowali w Powiatowych Zawodach w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym. Naszą szkołę reprezentowało dziesięcioro uczniów z klas IV i V, którzy rywalizowali na dystansie 50m w stylach dowolnym, grzbietowym i klasycznym.