mini koszykowka

W czwartek 8 lutego 2018r., na parkiecie Hali Widowiskowo – Sportowej w Bochni, odbyły się Miejskie Zawody Sportowe w Mini Koszykówce Chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci Szkolnych.

siatkowka

W środę 7 lutego 2018r., odbyły się Miejskie Zawody Sportowe w Siatkówce Chłopców, rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W ostatnią środę stycznia odbyły się Zawody Miejskie w Koszykówce chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasz zespół, złożony z uczniów klas siódmych pod opieką Sebatiana Serwińskiego, rozegrał dwa spotkania z PSP 1 i PSP 7.

W piątek 26.01.2018 uczniowie z naszej szkoły pod opieką Sebastiana Serwińskiego, wystartowali w Powiatowych Zawodach w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym. Naszą szkołę reprezentowało dziesięcioro uczniów z klas IV i V, którzy rywalizowali na dystansie 50m w stylach dowolnym, grzbietowym i klasycznym.

We wtorek 5.12.2017 ponad 50 młodych szachistów, wzięło udział w trzeciej odsłonie Ligi Szachowej. Tradycyjnie każdy z uczestników rozegrał po 7 partii szachowych, walcząc o kolejne punkty w rankingu.