sport

W poniedziałek 17.12.2018 r. uczniowie z naszej szkoły pod opieką Sebastiana Serwińskiego, wzięli udział w III rundzie Międzyszkolnej Ligi Szachowej. W zawodach uczestniczyło prawie 60 młodych szachistów z bocheńskich szkół. Każdy miał do rozegrania 5 partii.

W piątek 23.11.2018r uczniowie z naszej szkoły pod opieką Sebastiana Serwińskiego wzięli udział w drugiej rundzie Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Turniej tradycyjnie, odbył się w PSP nr 5 w Bochni, a do rozgrywek przystąpiło 60 uczniów. Każdy miał do rozegrania 7 partii szachowych, a za każde zwycięstwo lub remis, mógł zdobyć punkty do rankingu, zarówno indywidualnego jak i drużynowego.

W poniedziałek 19.11.2018 uczniowie z naszej szkoły pod opieką Sebastiana Serwińskiego, wzięli udział w Powiatowych Drużynowych Zawodach Sachowych, które odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Bochni. Do turnieju zgłosiło się pięć zespołów: PSP Rzezawa, ZSG Proszówki, PSP 1 w Bochni, PSP 2 w Bochni i PSP 5 w Bochni. Wszystkie zespoły, składały się z czterech uczniów (3 chłopców i jednej dziewczyny). Każda z drużyn, rozegrała po cztery partie szachowe.

W sobotę 27.10.2018r czworo uczniów naszej szkoły pod opieką Sebatiana Serwińskiego wystartowało w Finale Powiatowym Amatorskiej Ligi Szachowej w PSP nr 5. Do turnieju zgłosiło się 15 zespołów z powiatu bocheńskiego i brzeskiego, które rywalizowały o awans do Finałów Wojewódzkich.

W środę 24.10.2018r. uczniowie z naszej szkoły pod opieka Sebastiana Serwińskiego wystartowali w kolejnej edycji Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Turniej zgromadził ponad 50 młodych szachistów z bocheńskich szkół oraz Proszówek. Naszą szkołę reprezentowało 11 uczniów, którzy mieli okazję rozegrać 7 partii szachów i wywalczyć pierwsze punkty w poszczególnych grupach i rankingach.