WF - nauka zdalna

W tym miejscu będą zamieszczane materiały do wykorzystania przez uczniów w czasie nauki. Będziemy systematycznie publikowali różnego rodzju filmy, artykuły, adresy stron z których uczniwie będa mogli korzystać w ramach realizacji zajęć wychowania fizycznego.


 

W kolejnej odsłonie naszego Kącika :) chcielibyśmy Wam zaprezentować, wspaniałe chwile, jakie dostarczyli Nam Polscy Lekkoatleci, a dokładniej sprinterzy. Zachęcamy do obejrzenia i zapoznania się z najlepszymi z najlepszych w "Królowej Sportu" jak potocznie nazywana jest Lekkoatletyka.

 

 

 

W tym tygodniu chcielibyśmy, przybliżyć Wam sylwetkę jednego z najlepszych piłkarzy na świecie Roberta Lewandowskiego. Poniżej zamieszczamy 10 najlepszych goli strzelonych przez naszego rodaka oraz dodatkowo niesamowity wyczyn, jakiego dokonał w 2015r w meczu Wolfsburg - Bayern. Goraco polecamy naprawdę warto :)

 

TOP 10 bramek RL9 - kliknij tutaj 

Niesamowity występ Roberta Lewandowskiego - kliknij tutaj

 

Dodatkowo poniżej niespodzianka w postaci kilku ciekawostek :)

Witajcie ponownie. Jeżeli tu trafiliście to znaczy, że siatkówka jest bliska waszemu sercu. Tym razem chemy Wam przybliżyć wydarzenia z 2014 roku, kiedy to Polska organizowała Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn. Turniej był wyjątkowy jeszcze pod innym względem, gdzyż wywalczyliśmy na nim złote medale, zostając Mistzrami Świata. Z zamieszczonego filmu możecie się też dowiedzieć, jak wspaniale został odebrany ten turniej przez cały świat i poczuć magię, jaka towarzyszy wszystkim meczom naszej Reprezentacji w Siatkówce. Zachęcamy Was, jak tylko będzie to możliwe, do namówienia rodziców i zobaczenia na żywo takiego meczu - emocje gwarantowane :) A teraz miłego oglądania :

 

MŚ w Siatkówce 2014

  

Witajcie młodzi sportowcy :) Jeżeli tutaj trafiliście, to znaczy że naprawdę jesteście prawdziwymi fanami piłki ręcznej. Dlatego przygotowaliśmy dla Was dwa krótkie filmy. Pierwszy opisuję historię jednego z najlepszych polskich piłkarzy ręcznych, który doznał poważnej kontuzji oka, a mimo to potrafił się podnieśc po tym wypadku i wrócić do sportu na najwyższym poziomie. Niech bedzie to dla Was inspiracja, że nie ma rzeczy niemożliwych. !UWAGA! można się wzruszyć :)

 

NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE - HISTORIA KAROLA BIELECKIEGO

 

A dodatkowo, gdyby wzruszeń było mało zachęcamy do zobaczenia najbardziej wzruszających momentów w histori polskiej piłki ręcznej.

 

WZRUSZAJĄCE MOMENTY W POLSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ

 

W kolejnym tygodniu, w ramach Kącika Szklonego Sportowca, proponujemy Wam rozerwanie się, przy najwspanialszych chwilach, jakich dostarczyli Nam nasi sportowcy w 2019 roku.

NAJWSPANIALSZE MOMENTY SPORTOWE W 2019:

CZĘŚĆ I

CZĘŚĆ II

CZĘŚĆ III

 

Miłego oglądania :)