Nauczyciele

oszkole

Oddział przedszkolny:

mgr Krystyna Małgorzata Badylak
mgr Katarzyna Krupa

Edukacja wczesnoszkolna:

mgr Sabina Baniak
mgr Karolina Bednarek
mgr Renata Biga - Szostek
mgr Grażyna Błaszak
mgr Małgorzata Cerazy
mgr Jolanta Jarosz
mgr Anna Klimek
mgr Elżbieta Kokoszka
mgr Jadwiga Mętel
mgr Bożena Turek
mgr Dorota Więcek
mgr Joanna Tabor

Nauczyciele wspomagający:

mgr Maria Cąkała
mgr Katarzyna Cygnarowicz
mgr Agnieszka Gadowska
mgr Monika Gaworczyk
mgr Iwona Janas
mgr Anna Kazior
mgr Małgorzata Zgłobicka
mgr Anna Wetula
mgr Katarzyna Zdeb

Język polski:

mgr Agnieszka Cholewa-Bajda
mgr Marta Michniak
mgr Anita Radecka
mgr Elżbieta Rajska
mgr Bożena Tyrka
mgr Magdalena Cerazy

Język angielski:

mgr Kinga Możdżeń-Maj
mgr Paweł Stokłosa
mgr Edyta Szpisak
mgr Monika Żukowska

Język niemiecki:

mgr Anna Stańdo

Matematyka:

mgr inż Marta Bożek
mgr Stanisława Malinowska
mgr Grażyna Rzepka
mgr Natalia Wełna


Chemia:

mgr Izabela Łabuda

Fizyka:

mgr Katarzyna Krakowska

Historia:

mgr Zbigniew Solak
mgr Małgorzata Śliwa
mgr Agnieszka Cholewa-Bajda

Zajęcia techniczne:

mgr Dorota Dobranowska
mgr Grażyna Rzepka

Zajęcia komputerowe:

mgr Małgorzata Żychowska
mgr Daniel Widło

Plastyka:

mgr Dorota Dobranowska
mgr Jadwiga Mętel

Muzyka:

mgr Małgorzata Mrózek

 

Przyroda:

mgr Bożena Pośleńska
mgr Monika Zapała
mgr Małgorzata Zgłobicka

Geografia:

mgr Małgorzata Żychowska

 

Kultura fizyczna:

mgr Dorota Budzyn
mgr Agnieszka Kierońska
mgr Sebastian Serwiński
mgr Daniel Widło

 

Judo:

mgr Sebastian Serwiński


Oligofrenopedagodzy:

mgr Beata Serwińska
mgr Katarzyna Zdeb
mgr Anna Kazior
mgr Małgorzata Zgłobicka
mgr Agnieszka Gadowska
mgr Anna Wetula
mgr Maria Cąkała
mgr Sabina Baniak
mgr Karolina Bednarek
mgr Ewa Trojak

Tyflopedagog:

mgr inż. Marta Bożek

Religia:

ks. mgr Łukasz Niziołek
mgr Agnieszka Kołacz
mgr Małgorzata Mrózek

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Małgorzata Mrózek

Biblioteka:

mgr Bożena Tyrka
mgr Małgorzata Śliwa

Sekretarz szkoły (sprawy pracownicze):

Teresa Potępa
Od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 - 15:00

Sekretarka (sprawy uczniowskie):

mgr Magdalena Sławek
mgr Magdalena Ruszaj
Od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30 - 15:30

Logopeda:

mgr Małgorzata Szot

Pedagog:

mgr Teresa Zaniewska

Psycholog:

mgr Kinga Pałka

Świetlica:

mgr Beata Serwińska - kierownik świetlicy
mgr Karolina Bednarek
mgr Magdalena Cerazy
mgr Anna Koczanowska
mgr Maria Nowak
mgr Małgorzata Szot
mgr Maria Włudyka
mgr Ewa Trojak
mgr Katarzyna Zdeb